Któż jak BÓG!

Intencje Mszy św.

Tu możesz sprawdzić intencje Mszy św. na najbliższy tydzień.

Tutaj zamieszczamy najnowyszy numer naszej parafialnej gazetki.

V Niedziela Wielkanocna

1. W przyszłą niedzielę uroczystościom wprowadzenia relikwii będzie przewodniczył Ks. Abp Edward Nowak

z Rzymu. Wraz z prowadzeniem relikwii będzie poświęcenia nowego obrazu św. Jana Pawła. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian i gości.

2. Naszym przygotowaniem niech będzie spowiedź i udział w nabożeństwach majowych. Okazja do spowiedzi codziennie od godz. 18:00. Jeśli nie możemy być w kościele odmawiajmy Litanię do Matki Bożej indywidualnie lub przy kapliczkach. Nabożeństwo majowe

w kościele: w niedziele o godz. 16:30, w dni powszednie o godz. 18:30. Przy figurze Św. Rodziny o godz. 20:00.

papieża

Leona XIII

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce,

a przebciw złości

i zasadzkom szatana, bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy.

A Ty, Książę Wojska Niebieskiego, szatana

i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Michael